O NAS

Krótko o naszych apartamentach
about

Kraków jest miastem wielu namiętności. Jego duszą są dzielnice o odmiennym klimacie, dynamice i różnorodności. Chrześcijańskie świątynie, żydowskie synagogi, mieszczańskie kamienice, willowe pałace i nowe rezydencje. Jest w tym wszystkim coś czego nie da się opisać…to coś, co powoduje szybsze bicie serca. To wyjątkowi ludzie, wolno płynący czas i wszechobecna wielowiekowa historia miasta, która unosi się w powietrzu przeplatając z nutą nowoczesności. Piękny Rynek Główny, Wawel i wąskie uliczki Starego Miasta przywodzą na myśl dawną Stolicę Królów Polskich.

Krakowski Kazimierz kryje w sobie niesamowitą historię odmiennej narodowości. Wielokulturowość od wieków wpisana jest w rodowód tego wyjątkowego miejsca zarówno w jego zakątkach jak i całej okazałości Krakowa. Jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta, w sercu jego wizualnej atrakcji jaką jest niewątpliwie Wisła i jej bulwary jest Ludwinów. Jego sercem jest stary, obecnie niefunkcjonujacy hotel Forum wraz z jedną z najmodniejszych krakowskich restauracji.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych Apartamentów gdzie w luksusowych warunkach będziecie mieli okazję poznać klimat miasta, którego nie da się poczuć lepiej nigdzie indziej.

Zapraszamy

Zespół LA